Przejdź do treści

Cele Polish Aerobatic Academy

Celem naszego stowarzyszenia jest niekomercyjne tworzenie możliwości rozwoju dla każdego.
Chcemy dać wam możliwość rozwinięcia skrzydeł we wszystkich płaszczyznach pilotażu i na każdym zakresie prędkości.
Zwiększycie swoją charyzmę pilotażu, a co za tym idzie w bardzo szybkim tempie poprawicie poziom waszego bezpieczeństwa.
Nasza działalność statutowa ma na celu poprawę bezpieczeństwa poprzez uzupełnienie obecnych braków w programach szkolenia. Szkolenie w akrobacji lub loty korkociągowe pozwolą Wam nauczyć się latać tylko zmysłami.

Rozwój Waszego ptasiego instynktu to nasz sukces.

Adam
BIELAK

ATPL(A) FI IR ME CPL(A)

Adam na codzień pilotuje samoloty Boeing 737, szkoli do uprawnień IR/ME oraz akrobacji. Akrobację wykonuje na samolocie Zlin526F, RV7 oraz Extra 300L.

Norbert KASPEREK

ATPL(A) FI IR ME UPRT

Operator samolotów liniowych i śmigłowców. Członek kadry oraz reprezentacji w Polski w akrobacji samolotowej
w klasie Advanced. Na co dzień prowadzi szkolenia
w zakresie UPRT oraz akrobacji.

Patrycja
PACAK

CPL(A) ME

Patrycja jest Szybowcową Mistrzynią Świata w Akrobacyjnej klasie Advanced, instruktorką akrobacji lotniczej. Jest doskonała w roli COACH’a i jak nikt potrafi zmotywować do sportowych działań!


O ośrodku

Niekomercyjny ośrodek szkolenia do akrobacji podstawowej i zaawansowanej. Wykonujemy loty na samolotach Extra 200 oraz Extra 300L. Posiadamy również dostęp do samolotów Vans RV-7 oraz RV-14. Nasi instruktorzy są czynnymi akrobatami. Uczestniczyli w zawodach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Szefem wyszkolenia jest Norbert Kasperek, instruktor z doświadczeniem lotniczym na wszelkich typach statków powietrznych. Uczestnik akrobacyjnych Mistrzostw Świata oraz pilot liniowy samolotowy i śmigłowcowy. Instruktor z uprawnieniami FI CPL IRME UPRT Adv.

Prowadzimy szkolenia i treningi z pasji pokazywania świata do góry nogami oraz przesuwania granic możliwości naszych kursantów. Prowadzimy szkolenia wszędzie tam, gdzie ktoś chce podnieść swój poziom bezpieczeństwa w powietrzu.

Zapraszamy na szkolenia akrobacyjne, loty demo oraz walki powietrzne.

Jeszcze nikt nigdy nie wysiadł z samolotu niezadowolony!

SPRAWDZ SAM!

https://www.trustpilot.com/review/polishaerobaticacademy.com